ASSISTANCE WROCŁAW

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu własnej Pomocy Drogowej wiemy jak ważna dla klientów jest solidność i szybkość wykonywanych usług. Kolizja lub awaria samochodu generuje w ludziach dużą dawkę stresu. Niezwykle istotnym elementem w takiej chwili jest odpowiednia doza empatii i zrozumienia, a także stworzenie przyjaznych warunków podczas udzielania pomocy poszkodowanemu. Pomoc na drodze, to nie tylko holowanie i naprawa pojazdu ale także zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu w tak trudnej dla uczestnika kolizji sytuacji. Stąd też wykazujemy się dużą precyzją w zbieraniu informacji o wykonywanych przez naszych partnerów usługach jak również rodzaju zdarzenia, a także dokładnej lokalizacji poszkodowanego, co pozwala na szybkie dotarcie do oczekującego na pomoc klienta. Współpracujemy z niemal każdym podmiotem ubezpieczeniowym, dlatego jeśli korzystasz z usług Assistance na terenie Wrocławia – zadzwoń do nas!

CAŁODOBOWA
POMOC ASSISTANCE

ZADZWOŃ TERAZ 24H

ASSISTANCE WROCŁAW - NAJLEPSZY WYBÓR

Od kilkunastu lat współpracujemy z różnymi ubezpieczalniami i realizujemy usługi z zakresu Assistance Wrocław.

Assistance Wrocław – nasza firma od wielu lat we współpracy ze stowarzyszeniami i firmami ubezpieczeniowymi realizuje usługi Assistance dla kierowców, którzy ulegli kolizji bądź awarii na terenie Wrocławia i najbliższych okolic. 

Rzetelni pracownicy naszej firmy obsługiwali już niejeden wypadek czy zdarzenie drogowe, dlatego trudno ich zaskoczyć. Tym samym czas oczekiwania i realizacji usługi w wielu przypadkach jest błyskawiczny. Zaufaj nam i wybierz Assistance Wrocław w naszej firmie.

Zawsze dostępni 24 H

OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE

GRONO ZAUFANYCH I ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

MASZ PYTANIA?

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. Napisz lub zadzwoń!

POMOC DROGOWA WROCŁAW
00-000 Wrocław

PON-ND: 00:00 – 23:59

24/7 ASSISTANCE
+48 000 000 000

© 2019 Pomoc drogowa Wrocław

Pozycjonowanie strony: Pozycjonowanie stron Warszawa